Medalje s tekem HYROX — Španija

Mesta na stopničkah tekem HYROX, ki so jih osvojili tekmovalci posamezne narodnosti.

436 zmagovalnih odrov: 150 zlatih, 149 srebrnih, 137 bronastih.

Po divizijah

Medalje po divizijah
DivizijaZlatoSrebroBronSkupaj
Solo Pro Moški15191650
Solo Pro Ženske89724
Solo Open Moški15151141
Solo Open Ženske1181332
Doubles Pro Moški13111034
Doubles Pro Ženske87722
Doubles Open Moški16141646
Doubles Open Ženske11111335
Doubles Open Mešano18141749
Relay Open Moški11151137
Relay Open Ženske1311428
Relay Open Mešano11151238

Po sezonah

Medalje po sezonah
SezonaZlatoSrebroBronSkupaj
Sezona 987621
Sezona 8404541126
Sezona 739272995
Sezona 6453836119
Sezona 513232157
Sezona 459418
UvrstitevČasAtlet
1
1:02:26
2
1:02:38
3
1:03:59
4
1:04:10
5
1:05:13
6
1:05:39
7
1:05:52
8
1:06:14
9
1:06:31
10
1:06:34
11
1:06:54
12
1:07:10
13
1:07:15
14
1:07:16
15
1:08:21
16
1:08:34
17
1:08:39
18
1:08:59
19
1:09:06
20
1:09:19
21
1:10:02
22
1:10:24
23
1:11:21
24
1:11:48
25
1:12:13
26
1:13:06