Medalje s tekem HYROX — Nemčija

Mesta na stopničkah tekem HYROX, ki so jih osvojili tekmovalci posamezne narodnosti.

1539 zmagovalnih odrov: 525 zlatih, 500 srebrnih, 514 bronastih.

Po divizijah

Medalje po divizijah
DivizijaZlatoSrebroBronSkupaj
Solo Pro Moški524441137
Solo Pro Ženske566256174
Solo Open Moški495145145
Solo Open Ženske495455158
Doubles Pro Moški18182258
Doubles Pro Ženske22252269
Doubles Open Moški543445133
Doubles Open Ženske544249145
Doubles Open Mešano464457147
Relay Open Moški404143124
Relay Open Ženske374137115
Relay Open Mešano484442134

Po sezonah

Medalje po sezonah
SezonaZlatoSrebroBronSkupaj
Sezona 924202165
Sezona 8907987256
Sezona 7667968213
Sezona 6767491241
Sezona 510898106312
Sezona 41049385282
Sezona 30101
Sezona 227232676
Sezona 130333093
UvrstitevČasAtlet
1
58:20
2
58:56
3
59:32
4
59:33
5
59:52
6
1:00:29
7
1:00:50
8
1:02:14
9
1:02:46
10
1:02:51
11
1:03:07
12
1:03:19
13
1:03:24
14
1:03:27
15
1:03:38
16
1:03:39
17
1:03:44
18
1:03:50
19
1:03:52
20
1:03:54
21
1:04:05
22
1:04:24
23
1:04:33
24
1:04:40
25
1:04:49
26
1:04:52
27
1:04:56
28
1:05:05
29
1:05:07
30
1:05:11
31
1:05:31
32
1:05:35
33
1:05:37
34
1:05:41
35
1:05:58
36
1:06:01
37
1:06:05
38
1:06:07
39
1:06:09
40
1:06:11
41
1:06:20
42
1:06:22
43
1:06:23
44
1:06:38
45
1:06:47
46
1:06:52
47
1:06:55
48
1:07:13
49
1:07:13
50
1:07:15
51
1:07:19
52
1:07:25
53
1:07:47
54
1:07:51
55
1:07:51
56
1:08:06
57
1:08:17
58
1:08:18
59
1:08:21
60
1:08:26
61
1:08:30
62
1:08:36
63
1:08:37
64
1:08:39
65
1:08:47
66
1:08:55
67
1:09:11
68
1:09:19
69
1:09:23
70
1:09:25
71
1:09:31
72
1:09:34
73
1:09:40
74
1:09:41
75
1:09:44
76
1:09:48
77
1:09:51
78
1:09:55
79
1:09:56
80
1:10:06
81
1:10:07
82
1:10:15
83
1:10:16
84
1:10:24
85
1:10:26
86
1:10:38
87
1:10:45
88
1:10:53
89
1:10:55
90
1:10:59
91
1:11:13
92
1:11:15
93
1:11:19
94
1:11:20
95
1:11:22
96
1:11:30
97
1:11:35
98
1:11:37
99
1:11:40
100
1:11:48