Medaile ze závodů HYROX — Spojené království

Umístění na stupních vítězů závodů HYROX, která získali sportovci jednotlivých národností.

2205 umístění na stupních vítězů: 766 zlatých, 713 stříbrných, 726 bronzových.

Podle kategorie

Medaile podle kategorie
KategorieZlatoStříbroBronzCelkem
Solo Pro Muži415556152
Solo Pro Ženy545264170
Solo Open Muži585773188
Solo Open Ženy625760179
Doubles Pro Muži524139132
Doubles Pro Ženy504149140
Doubles Open Muži707883231
Doubles Open Ženy847672232
Doubles Open Smíšené767160207
Relay Open Muži735657186
Relay Open Ženy716551187
Relay Open Smíšené756462201

Podle sezóny

Medaile podle sezóny
SezónaZlatoStříbroBronzCelkem
Sezóna 9454050135
Sezóna 8238216205659
Sezóna 7226208218652
Sezóna 6149150146445
Sezóna 5676467198
Sezóna 4403340113
Sezóna 31203
PořadíČasAtlet
1
57:35
2
57:36
3
58:32
4
58:46
5
1:00:12
6
1:01:01
7
1:01:39
8
1:01:39
9
1:01:42
10
1:01:51
11
1:01:58
12
1:02:02
13
1:02:02
14
1:02:08
15
1:02:10
16
1:02:10
17
1:02:23
18
1:02:33
19
1:02:34
20
1:02:37
21
1:02:46
22
1:02:56
23
1:02:59
24
1:03:00
25
1:03:01
26
1:03:05
27
1:03:17
28
1:03:17
29
1:03:20
30
1:03:24
31
1:03:24
32
1:03:25
33
1:03:32
34
1:03:41
35
1:03:41
36
1:03:42
37
1:03:58
38
1:03:59
39
1:04:19
40
1:04:21
41
1:04:25
42
1:04:27
43
1:04:30
44
1:04:34
45
1:04:34
46
1:04:35
47
1:04:37
48
1:04:41
49
1:04:42
50
1:04:44
51
1:04:48
52
1:04:52
53
1:04:55
54
1:04:56
55
1:05:00
56
1:05:02
57
1:05:02
58
1:05:07
59
1:05:11
60
1:05:12
61
1:05:14
62
1:05:14
63
1:05:17
64
1:05:18
65
1:05:19
66
1:05:21
67
1:05:29
68
1:05:30
69
1:05:32
70
1:05:34
71
1:05:35
72
1:05:35
73
1:05:36
74
1:05:37
75
1:05:38
76
1:05:47
77
1:05:54
78
1:05:56
79
1:05:57
80
1:05:58
81
1:05:58
82
1:06:00
83
1:06:01
84
1:06:01
85
1:06:01
86
1:06:02
87
1:06:07
88
1:06:08
89
1:06:10
90
1:06:12
91
1:06:40
92
1:06:46
93
1:06:49
94
1:06:52
95
1:06:53
96
1:06:54
97
1:06:56
98
1:06:56
99
1:06:59
100
1:07:05