Medalje s utrka HYROX — Španjolska

Mjesta na postolju utrka HYROX koja su osvojili natjecatelji svake nacionalnosti.

436 postolja: 150 zlatnih, 149 srebrnih, 137 brončanih.

Po divizijama

Medalje po divizijama
DivizijaZlatoSrebroBroncaUkupno
Solo Pro Muškarci15191650
Solo Pro Žene89724
Solo Open Muškarci15151141
Solo Open Žene1181332
Doubles Pro Muškarci13111034
Doubles Pro Žene87722
Doubles Open Muškarci16141646
Doubles Open Žene11111335
Doubles Open Mješovito18141749
Relay Open Muškarci11151137
Relay Open Žene1311428
Relay Open Mješovito11151238

Po sezonama

Medalje po sezonama
SezonaZlatoSrebroBroncaUkupno
Sezona 987621
Sezona 8404541126
Sezona 739272995
Sezona 6453836119
Sezona 513232157
Sezona 459418
RangVrijemeAtlet
1
1:02:26
2
1:02:38
3
1:03:59
4
1:04:10
5
1:05:13
6
1:05:39
7
1:05:52
8
1:06:14
9
1:06:31
10
1:06:34
11
1:06:54
12
1:07:10
13
1:07:15
14
1:07:16
15
1:08:21
16
1:08:34
17
1:08:39
18
1:08:59
19
1:09:06
20
1:09:19
21
1:10:02
22
1:10:24
23
1:11:21
24
1:11:48
25
1:12:13
26
1:13:06