HYROX sacensību medaļas — Spānija

HYROX sacensību pjedestāla vietas, ko izcīnījuši katras valstspiederības sportisti.

436 goda pjedestāli: 150 zelta, 149 sudraba, 137 bronzas.

Pa divīzijām

Medaļas pa divīzijām
DivīzijaZeltsSudrabsBronzaKopā
Solo Pro Vīrieši15191650
Solo Pro Sievietes89724
Solo Open Vīrieši15151141
Solo Open Sievietes1181332
Doubles Pro Vīrieši13111034
Doubles Pro Sievietes87722
Doubles Open Vīrieši16141646
Doubles Open Sievietes11111335
Doubles Open Jauktais18141749
Relay Open Vīrieši11151137
Relay Open Sievietes1311428
Relay Open Jauktais11151238

Pa sezonām

Medaļas pa sezonām
SezonaZeltsSudrabsBronzaKopā
Sezona 987621
Sezona 8404541126
Sezona 739272995
Sezona 6453836119
Sezona 513232157
Sezona 459418
VietaLaiksSportists
1
1:02:26
2
1:02:38
3
1:03:59
4
1:04:10
5
1:05:13
6
1:05:39
7
1:05:52
8
1:06:14
9
1:06:31
10
1:06:34
11
1:06:54
12
1:07:10
13
1:07:15
14
1:07:16
15
1:08:21
16
1:08:34
17
1:08:39
18
1:08:59
19
1:09:06
20
1:09:19
21
1:10:02
22
1:10:24
23
1:11:21
24
1:11:48
25
1:12:13
26
1:13:06