HYROX Yarış Madalyaları — Almanya

HYROX yarışlarında her uyruktan sporcuların elde ettiği kürsüler.

1539 kürsü: 525 altın, 500 gümüş, 514 bronz.

Kategoriye göre

Kategoriye göre madalyalar
KategoriAltınGümüşBronzToplam
Solo Pro Erkek524441137
Solo Pro Kadın566256174
Solo Open Erkek495145145
Solo Open Kadın495455158
Doubles Pro Erkek18182258
Doubles Pro Kadın22252269
Doubles Open Erkek543445133
Doubles Open Kadın544249145
Doubles Open Karma464457147
Relay Open Erkek404143124
Relay Open Kadın374137115
Relay Open Karma484442134

Sezona göre

Sezona göre madalyalar
SezonAltınGümüşBronzToplam
9 Sezonu24202165
8 Sezonu907987256
7 Sezonu667968213
6 Sezonu767491241
5 Sezonu10898106312
4 Sezonu1049385282
3 Sezonu0101
2 Sezonu27232676
1 Sezonu30333093
SıraSüreSporcu
1
58:20
2
58:56
3
59:32
4
59:33
5
59:52
6
1:00:29
7
1:00:50
8
1:02:14
9
1:02:46
10
1:02:51
11
1:03:07
12
1:03:19
13
1:03:24
14
1:03:27
15
1:03:38
16
1:03:39
17
1:03:44
18
1:03:50
19
1:03:52
20
1:03:54
21
1:04:05
22
1:04:24
23
1:04:33
24
1:04:40
25
1:04:49
26
1:04:52
27
1:04:56
28
1:05:05
29
1:05:07
30
1:05:11
31
1:05:31
32
1:05:35
33
1:05:37
34
1:05:41
35
1:05:58
36
1:06:01
37
1:06:05
38
1:06:07
39
1:06:09
40
1:06:11
41
1:06:20
42
1:06:22
43
1:06:23
44
1:06:38
45
1:06:47
46
1:06:52
47
1:06:55
48
1:07:13
49
1:07:13
50
1:07:15
51
1:07:19
52
1:07:25
53
1:07:47
54
1:07:51
55
1:07:51
56
1:08:06
57
1:08:17
58
1:08:18
59
1:08:21
60
1:08:26
61
1:08:30
62
1:08:36
63
1:08:37
64
1:08:39
65
1:08:47
66
1:08:55
67
1:09:11
68
1:09:19
69
1:09:23
70
1:09:25
71
1:09:31
72
1:09:34
73
1:09:40
74
1:09:41
75
1:09:44
76
1:09:48
77
1:09:51
78
1:09:55
79
1:09:56
80
1:10:06
81
1:10:07
82
1:10:15
83
1:10:16
84
1:10:24
85
1:10:26
86
1:10:38
87
1:10:45
88
1:10:53
89
1:10:55
90
1:10:59
91
1:11:13
92
1:11:15
93
1:11:19
94
1:11:20
95
1:11:22
96
1:11:30
97
1:11:35
98
1:11:37
99
1:11:40
100
1:11:48