Medale zawodów HYROX — Niemcy

Miejsca na podium zawodów HYROX zdobyte przez zawodników każdej narodowości.

1539 miejsc na podium: 525 złotych, 500 srebrnych, 514 brązowych.

Według dywizji

Medale według dywizji
DywizjaZłotoSrebroBrązRazem
Solo Pro Mężczyźni524441137
Solo Pro Kobiety566256174
Solo Open Mężczyźni495145145
Solo Open Kobiety495455158
Doubles Pro Mężczyźni18182258
Doubles Pro Kobiety22252269
Doubles Open Mężczyźni543445133
Doubles Open Kobiety544249145
Doubles Open Mieszane464457147
Relay Open Mężczyźni404143124
Relay Open Kobiety374137115
Relay Open Mieszane484442134

Według sezonu

Medale według sezonu
SezonZłotoSrebroBrązRazem
Sezon 924202165
Sezon 8907987256
Sezon 7667968213
Sezon 6767491241
Sezon 510898106312
Sezon 41049385282
Sezon 30101
Sezon 227232676
Sezon 130333093
PozycjaCzasZawodnik
1
58:20
2
58:56
3
59:32
4
59:33
5
59:52
6
1:00:29
7
1:00:50
8
1:02:14
9
1:02:46
10
1:02:51
11
1:03:07
12
1:03:19
13
1:03:24
14
1:03:27
15
1:03:38
16
1:03:39
17
1:03:44
18
1:03:50
19
1:03:52
20
1:03:54
21
1:04:05
22
1:04:24
23
1:04:33
24
1:04:40
25
1:04:49
26
1:04:52
27
1:04:56
28
1:05:05
29
1:05:07
30
1:05:11
31
1:05:31
32
1:05:35
33
1:05:37
34
1:05:41
35
1:05:58
36
1:06:01
37
1:06:05
38
1:06:07
39
1:06:09
40
1:06:11
41
1:06:20
42
1:06:22
43
1:06:23
44
1:06:38
45
1:06:47
46
1:06:52
47
1:06:55
48
1:07:13
49
1:07:13
50
1:07:15
51
1:07:19
52
1:07:25
53
1:07:47
54
1:07:51
55
1:07:51
56
1:08:06
57
1:08:17
58
1:08:18
59
1:08:21
60
1:08:26
61
1:08:30
62
1:08:36
63
1:08:37
64
1:08:39
65
1:08:47
66
1:08:55
67
1:09:11
68
1:09:19
69
1:09:23
70
1:09:25
71
1:09:31
72
1:09:34
73
1:09:40
74
1:09:41
75
1:09:44
76
1:09:48
77
1:09:51
78
1:09:55
79
1:09:56
80
1:10:06
81
1:10:07
82
1:10:15
83
1:10:16
84
1:10:24
85
1:10:26
86
1:10:38
87
1:10:45
88
1:10:53
89
1:10:55
90
1:10:59
91
1:11:13
92
1:11:15
93
1:11:19
94
1:11:20
95
1:11:22
96
1:11:30
97
1:11:35
98
1:11:37
99
1:11:40
100
1:11:48