HYROX-kilpailujen mitalit — Saksa

Kunkin kansalaisuuden urheilijoiden saavuttamat palkintosijat HYROX-kilpailuissa.

1539 palkintosijaa: 525 kultaa, 500 hopeaa, 514 pronssia.

Sarjoittain

Mitalit sarjoittain
SarjaKultaHopeaPronssiYhteensä
Solo Pro Miehet524441137
Solo Pro Naiset566256174
Solo Open Miehet495145145
Solo Open Naiset495455158
Doubles Pro Miehet18182258
Doubles Pro Naiset22252269
Doubles Open Miehet543445133
Doubles Open Naiset544249145
Doubles Open Mixed464457147
Relay Open Miehet404143124
Relay Open Naiset374137115
Relay Open Mixed484442134

Kausittain

Mitalit kausittain
KausiKultaHopeaPronssiYhteensä
Kausi 924202165
Kausi 8907987256
Kausi 7667968213
Kausi 6767491241
Kausi 510898106312
Kausi 41049385282
Kausi 30101
Kausi 227232676
Kausi 130333093
SijaAikaUrheilija
1
58:20
2
58:56
3
59:32
4
59:33
5
59:52
6
1:00:29
7
1:00:50
8
1:02:14
9
1:02:46
10
1:02:51
11
1:03:07
12
1:03:19
13
1:03:24
14
1:03:27
15
1:03:38
16
1:03:39
17
1:03:44
18
1:03:50
19
1:03:52
20
1:03:54
21
1:04:05
22
1:04:24
23
1:04:33
24
1:04:40
25
1:04:49
26
1:04:52
27
1:04:56
28
1:05:05
29
1:05:07
30
1:05:11
31
1:05:31
32
1:05:35
33
1:05:37
34
1:05:41
35
1:05:58
36
1:06:01
37
1:06:05
38
1:06:07
39
1:06:09
40
1:06:11
41
1:06:20
42
1:06:22
43
1:06:23
44
1:06:38
45
1:06:47
46
1:06:52
47
1:06:55
48
1:07:13
49
1:07:13
50
1:07:15
51
1:07:19
52
1:07:25
53
1:07:47
54
1:07:51
55
1:07:51
56
1:08:06
57
1:08:17
58
1:08:18
59
1:08:21
60
1:08:26
61
1:08:30
62
1:08:36
63
1:08:37
64
1:08:39
65
1:08:47
66
1:08:55
67
1:09:11
68
1:09:19
69
1:09:23
70
1:09:25
71
1:09:31
72
1:09:34
73
1:09:40
74
1:09:41
75
1:09:44
76
1:09:48
77
1:09:51
78
1:09:55
79
1:09:56
80
1:10:06
81
1:10:07
82
1:10:15
83
1:10:16
84
1:10:24
85
1:10:26
86
1:10:38
87
1:10:45
88
1:10:53
89
1:10:55
90
1:10:59
91
1:11:13
92
1:11:15
93
1:11:19
94
1:11:20
95
1:11:22
96
1:11:30
97
1:11:35
98
1:11:37
99
1:11:40
100
1:11:48