Medaljer fra HYROX-løp – Spania

Pallplassene i HYROX-løp som utøvere av hver nasjonalitet har vunnet.

436 pallplasser: 150 gull, 149 sølv, 137 bronse.

Etter divisjon

Medaljer etter divisjon
DivisjonGullSølvBronseTotalt
Solo Pro Menn15191650
Solo Pro Kvinner89724
Solo Open Menn15151141
Solo Open Kvinner1181332
Doubles Pro Menn13111034
Doubles Pro Kvinner87722
Doubles Open Menn16141646
Doubles Open Kvinner11111335
Doubles Open Blandet18141749
Relay Open Menn11151137
Relay Open Kvinner1311428
Relay Open Blandet11151238

Etter sesong

Medaljer etter sesong
SesongGullSølvBronseTotalt
Sesong 987621
Sesong 8404541126
Sesong 739272995
Sesong 6453836119
Sesong 513232157
Sesong 459418
PlassTidUtøver
1
1:02:26
2
1:02:38
3
1:03:59
4
1:04:10
5
1:05:13
6
1:05:39
7
1:05:52
8
1:06:14
9
1:06:31
10
1:06:34
11
1:06:54
12
1:07:10
13
1:07:15
14
1:07:16
15
1:08:21
16
1:08:34
17
1:08:39
18
1:08:59
19
1:09:06
20
1:09:19
21
1:10:02
22
1:10:24
23
1:11:21
24
1:11:48
25
1:12:13
26
1:13:06