Medaljes van HYROX-wedrenne – Spanje

Die podiumplekke in HYROX-wedrenne wat deur atlete van elke nasionaliteit gewen is.

436 podiums: 150 goud, 149 silwer, 137 brons.

Per afdeling

Medaljes per afdeling
AfdelingGoudSilwerBronsTotaal
Solo Pro Mans15191650
Solo Pro Vroue89724
Solo Open Mans15151141
Solo Open Vroue1181332
Doubles Pro Mans13111034
Doubles Pro Vroue87722
Doubles Open Mans16141646
Doubles Open Vroue11111335
Doubles Open Gemeng18141749
Relay Open Mans11151137
Relay Open Vroue1311428
Relay Open Gemeng11151238

Per seisoen

Medaljes per seisoen
SeisoenGoudSilwerBronsTotaal
Seisoen 987621
Seisoen 8404541126
Seisoen 739272995
Seisoen 6453836119
Seisoen 513232157
Seisoen 459418
RangTydAtleet
1
1:02:26
2
1:02:38
3
1:03:59
4
1:04:10
5
1:05:13
6
1:05:39
7
1:05:52
8
1:06:14
9
1:06:31
10
1:06:34
11
1:06:54
12
1:07:10
13
1:07:15
14
1:07:16
15
1:08:21
16
1:08:34
17
1:08:39
18
1:08:59
19
1:09:06
20
1:09:19
21
1:10:02
22
1:10:24
23
1:11:21
24
1:11:48
25
1:12:13
26
1:13:06