HYROX-võistluste medalid kodakondsuse järgi

Iga kodakondsusega sportlaste saavutatud HYROX-võistluste poodiumikohad.

HYROXi võistluste poodiumitel võidetud medalid rahvuste kaupa. Võistkonna poodiumikoht loeb iga võistkonnas oleva rahvuse jaoks.

Medalid rahvuse järgi
RahvusKuldHõbePronksKokku
ÜhendkuningriikGBR7667137262205
Ameerika ÜhendriigidUSA6435795711793
SaksamaaGER5255005141539
PrantsusmaaFRA253240238731
AustraaliaAUS233212197642
IirimaaIRL152140127419
HispaaniaESP150149137436
HollandNED147157158462
MehhikoMEX130126124380
KanadaCAN11110088299
Lõuna-Aafrika VabariikRSA93102102297
ItaaliaITA909991280
Uus-MeremaaNZL847956219
ENG813935155
AustriaAUT614342146
Hongkongi erihalduspiirkondHKG586170189
PortugalPOR575458169
ŠveitsSUI535942154
RootsiSWE524838138
BelgiaBEL503332115
Lõuna-KoreaKOR485664168
NorraNOR392938106
BrasiiliaBRA343940113
TaaniDEN29382996
HiinaCHN26192772
PoolaPOL254436105
SingapurSIN24333592
JaapanJPN21212062
MarokoMAR20212162
IndiaIND19243073
SloveeniaSLO19211858
TšehhiCZE158730
TürgiTUR13161140
SoomeFIN13141239
MalaisiaMAS12151441
SHN119525
LeeduLTU1091433
SCO93012
TaiTHA816630
UngariHUN8101028
MaltaMLT87924
Araabia ÜhendemiraadidUAE7101835
URU79723
ArgentinaARG510621
LuksemburgLUX55818
TšiiliCHI55616
GUA5016
ColombiaCOL48618
SRB46212
LätiLAT43815
EgiptusEGY43310
SlovakkiaSVK4015
HYROX37313
VEN35210
UkrainaUKR34411
NEP3227
TUN3227
WLS3137
FilipiinidPHI26513
EestiEST23510
KreekaGRE2349
CUB2305
HorvaatiaCRO22711
BulgaariaBUL2226
MKD2125
IRQ2114
AIN2103
ALG2013
VenemaaRUS1427
CIV1416
RumeeniaROU1416
IslandISL1337
PUR1326
LBN1225
ZIM1214
TaiwanTPE1203
IndoneesiaINA1135
COK1124
DMA1124
NAM1113
SYR1113
HON1102
JAM1102
KüprosCYP1023
NIR1023
PER1023
KEN1012
TGA1012
UZB1012
COD1001
JOR1001
LBR1001
NCA1001
SUD1001
IMN0314
KUW0224
PLE0224
BOL0213
ESA0213
MYA0202
KatarQAT0202
ARM0112
BOT0112
ALB0101
BER0101
GLP0101
IRI0101
KAZ0101
LiechtensteinLIE0101
MDV0101
MNE0101
MRI0101
REU0101
TTO0101
BLR0022
CRC0022
DOM0022
BAN0011
BRU0011
CMR0011
GIB0011
MTQ0011
PAR0011
SEN0011
TJK0011
TKM0011

Vaata maailmarekordeid