HYROX-võistluste medalid — Hispaania

Iga kodakondsusega sportlaste saavutatud HYROX-võistluste poodiumikohad.

436 poodiumikohta: 150 kulda, 149 hõbedat, 137 pronksi.

Divisjonide kaupa

Medalid divisjoni järgi
DivisjonKuldHõbePronksKokku
Solo Pro Mehed15191650
Solo Pro Naised89724
Solo Open Mehed15151141
Solo Open Naised1181332
Doubles Pro Mehed13111034
Doubles Pro Naised87722
Doubles Open Mehed16141646
Doubles Open Naised11111335
Doubles Open Segatud18141749
Relay Open Mehed11151137
Relay Open Naised1311428
Relay Open Segatud11151238

Hooaegade kaupa

Medalid hooaja järgi
HooaegKuldHõbePronksKokku
Hooaeg 987621
Hooaeg 8404541126
Hooaeg 739272995
Hooaeg 6453836119
Hooaeg 513232157
Hooaeg 459418
KohtAegSportlane
1
1:02:26
2
1:02:38
3
1:03:59
4
1:04:10
5
1:05:13
6
1:05:39
7
1:05:52
8
1:06:14
9
1:06:31
10
1:06:34
11
1:06:54
12
1:07:10
13
1:07:15
14
1:07:16
15
1:08:21
16
1:08:34
17
1:08:39
18
1:08:59
19
1:09:06
20
1:09:19
21
1:10:02
22
1:10:24
23
1:11:21
24
1:11:48
25
1:12:13
26
1:13:06