Medailles van HYROX-races – Spanje

De podiumplaatsen in HYROX-races die atleten van elke nationaliteit hebben behaald.

436 podiumplaatsen: 150 goud, 149 zilver, 137 brons.

Per divisie

Medailles per divisie
DivisieGoudZilverBronsTotaal
Solo Pro Mannen15191650
Solo Pro Vrouwen89724
Solo Open Mannen15151141
Solo Open Vrouwen1181332
Doubles Pro Mannen13111034
Doubles Pro Vrouwen87722
Doubles Open Mannen16141646
Doubles Open Vrouwen11111335
Doubles Open Mixed18141749
Relay Open Mannen11151137
Relay Open Vrouwen1311428
Relay Open Mixed11151238

Per seizoen

Medailles per seizoen
SeizoenGoudZilverBronsTotaal
Seizoen 987621
Seizoen 8404541126
Seizoen 739272995
Seizoen 6453836119
Seizoen 513232157
Seizoen 459418
RangTijdAtleet
1
1:02:26
2
1:02:38
3
1:03:59
4
1:04:10
5
1:05:13
6
1:05:39
7
1:05:52
8
1:06:14
9
1:06:31
10
1:06:34
11
1:06:54
12
1:07:10
13
1:07:15
14
1:07:16
15
1:08:21
16
1:08:34
17
1:08:39
18
1:08:59
19
1:09:06
20
1:09:19
21
1:10:02
22
1:10:24
23
1:11:21
24
1:11:48
25
1:12:13
26
1:13:06