Medaljer fra HYROX-løb – Irland

Podiepladserne ved HYROX-løb, vundet af atleter af hver nationalitet.

419 podiepladser: 152 guld, 140 sølv, 127 bronze.

Efter division

Medaljer efter division
DivisionGuldSølvBronzeI alt
Solo Pro Mænd8121030
Solo Pro Kvinder511420
Solo Open Mænd841224
Solo Open Kvinder971026
Doubles Pro Mænd15171547
Doubles Pro Kvinder98825
Doubles Open Mænd15121037
Doubles Open Kvinder1810735
Doubles Open Mixed17121342
Relay Open Mænd16171245
Relay Open Kvinder11141136
Relay Open Mixed21161552

Efter sæson

Medaljer efter sæson
SæsonGuldSølvBronzeI alt
Sæson 916111340
Sæson 8444845137
Sæson 7464434124
Sæson 635292286
Sæson 577418
Sæson 441914
PlaceringTidAtlet
1
1:01:26
2
1:02:15
3
1:02:49
4
1:03:09
5
1:03:33
6
1:03:54
7
1:04:10
8
1:04:51
9
1:05:16
10
1:06:05
11
1:06:23
12
1:08:31
13
1:08:56
14
1:08:59
15
1:11:14
16
1:12:19
17
1:13:15
18
1:14:36
19
1:14:46
20
1:29:06