Medaljer fra HYROX-løb – Nederlandene

Podiepladserne ved HYROX-løb, vundet af atleter af hver nationalitet.

462 podiepladser: 147 guld, 157 sølv, 158 bronze.

Efter division

Medaljer efter division
DivisionGuldSølvBronzeI alt
Solo Pro Mænd861529
Solo Pro Kvinder69924
Solo Open Mænd16161547
Solo Open Kvinder12171140
Doubles Pro Mænd94922
Doubles Pro Kvinder55616
Doubles Open Mænd14211146
Doubles Open Kvinder11181140
Doubles Open Mixed14101640
Relay Open Mænd19201958
Relay Open Kvinder18141951
Relay Open Mixed15171749

Efter sæson

Medaljer efter sæson
SæsonGuldSølvBronzeI alt
Sæson 912111033
Sæson 8646968201
Sæson 731293494
Sæson 621262168
Sæson 511151642
Sæson 487924
PlaceringTidAtlet
1
1:01:09
2
1:02:54
3
1:03:08
4
1:03:34
5
1:03:45
6
1:03:49
7
1:04:36
8
1:04:44
9
1:05:04
10
1:05:13
11
1:05:28
12
1:05:45
13
1:05:54
14
1:05:54
15
1:06:11
16
1:06:13
17
1:06:17
18
1:06:29
19
1:07:06
20
1:07:21
21
1:08:22
22
1:09:29
23
1:14:29
24
1:15:38
25
1:17:33