Medaliile curselor HYROX — Germania

Podiumurile curselor HYROX câștigate de sportivii fiecărei naționalități.

1539 podiumuri: 525 de aur, 500 de argint, 514 de bronz.

Pe divizii

Medalii pe divizie
DivizieAurArgintBronzTotal
Solo Pro Bărbați524441137
Solo Pro Femei566256174
Solo Open Bărbați495145145
Solo Open Femei495455158
Doubles Pro Bărbați18182258
Doubles Pro Femei22252269
Doubles Open Bărbați543445133
Doubles Open Femei544249145
Doubles Open Mixt464457147
Relay Open Bărbați404143124
Relay Open Femei374137115
Relay Open Mixt484442134

Pe sezoane

Medalii pe sezon
SezonAurArgintBronzTotal
Sezon 924202165
Sezon 8907987256
Sezon 7667968213
Sezon 6767491241
Sezon 510898106312
Sezon 41049385282
Sezon 30101
Sezon 227232676
Sezon 130333093
LocTimpSportiv
1
58:20
2
58:56
3
59:32
4
59:33
5
59:52
6
1:00:29
7
1:00:50
8
1:02:14
9
1:02:46
10
1:02:51
11
1:03:07
12
1:03:19
13
1:03:24
14
1:03:27
15
1:03:38
16
1:03:39
17
1:03:44
18
1:03:50
19
1:03:52
20
1:03:54
21
1:04:05
22
1:04:24
23
1:04:33
24
1:04:40
25
1:04:49
26
1:04:52
27
1:04:56
28
1:05:05
29
1:05:07
30
1:05:11
31
1:05:31
32
1:05:35
33
1:05:37
34
1:05:41
35
1:05:58
36
1:06:01
37
1:06:05
38
1:06:07
39
1:06:09
40
1:06:11
41
1:06:20
42
1:06:22
43
1:06:23
44
1:06:38
45
1:06:47
46
1:06:52
47
1:06:55
48
1:07:13
49
1:07:13
50
1:07:15
51
1:07:19
52
1:07:25
53
1:07:47
54
1:07:51
55
1:07:51
56
1:08:06
57
1:08:17
58
1:08:18
59
1:08:21
60
1:08:26
61
1:08:30
62
1:08:36
63
1:08:37
64
1:08:39
65
1:08:47
66
1:08:55
67
1:09:11
68
1:09:19
69
1:09:23
70
1:09:25
71
1:09:31
72
1:09:34
73
1:09:40
74
1:09:41
75
1:09:44
76
1:09:48
77
1:09:51
78
1:09:55
79
1:09:56
80
1:10:06
81
1:10:07
82
1:10:15
83
1:10:16
84
1:10:24
85
1:10:26
86
1:10:38
87
1:10:45
88
1:10:53
89
1:10:55
90
1:10:59
91
1:11:13
92
1:11:15
93
1:11:19
94
1:11:20
95
1:11:22
96
1:11:30
97
1:11:35
98
1:11:37
99
1:11:40
100
1:11:48