HYROX lenktynių medaliai — Vokietija

Kiekvienos tautybės sportininkų iškovotos prizinės vietos HYROX lenktynėse.

1539 pakylos vietų: 525 aukso, 500 sidabro, 514 bronzos.

Pagal divizioną

Medaliai pagal divizioną
DivizionasAuksasSidabrasBronzaIš viso
Solo Pro Vyrai524441137
Solo Pro Moterys566256174
Solo Open Vyrai495145145
Solo Open Moterys495455158
Doubles Pro Vyrai18182258
Doubles Pro Moterys22252269
Doubles Open Vyrai543445133
Doubles Open Moterys544249145
Doubles Open Mišri464457147
Relay Open Vyrai404143124
Relay Open Moterys374137115
Relay Open Mišri484442134

Pagal sezoną

Medaliai pagal sezoną
SezonasAuksasSidabrasBronzaIš viso
Sezonas 924202165
Sezonas 8907987256
Sezonas 7667968213
Sezonas 6767491241
Sezonas 510898106312
Sezonas 41049385282
Sezonas 30101
Sezonas 227232676
Sezonas 130333093
VietaLaikasAtletas
1
58:20
2
58:56
3
59:32
4
59:33
5
59:52
6
1:00:29
7
1:00:50
8
1:02:14
9
1:02:46
10
1:02:51
11
1:03:07
12
1:03:19
13
1:03:24
14
1:03:27
15
1:03:38
16
1:03:39
17
1:03:44
18
1:03:50
19
1:03:52
20
1:03:54
21
1:04:05
22
1:04:24
23
1:04:33
24
1:04:40
25
1:04:49
26
1:04:52
27
1:04:56
28
1:05:05
29
1:05:07
30
1:05:11
31
1:05:31
32
1:05:35
33
1:05:37
34
1:05:41
35
1:05:58
36
1:06:01
37
1:06:05
38
1:06:07
39
1:06:09
40
1:06:11
41
1:06:20
42
1:06:22
43
1:06:23
44
1:06:38
45
1:06:47
46
1:06:52
47
1:06:55
48
1:07:13
49
1:07:13
50
1:07:15
51
1:07:19
52
1:07:25
53
1:07:47
54
1:07:51
55
1:07:51
56
1:08:06
57
1:08:17
58
1:08:18
59
1:08:21
60
1:08:26
61
1:08:30
62
1:08:36
63
1:08:37
64
1:08:39
65
1:08:47
66
1:08:55
67
1:09:11
68
1:09:19
69
1:09:23
70
1:09:25
71
1:09:31
72
1:09:34
73
1:09:40
74
1:09:41
75
1:09:44
76
1:09:48
77
1:09:51
78
1:09:55
79
1:09:56
80
1:10:06
81
1:10:07
82
1:10:15
83
1:10:16
84
1:10:24
85
1:10:26
86
1:10:38
87
1:10:45
88
1:10:53
89
1:10:55
90
1:10:59
91
1:11:13
92
1:11:15
93
1:11:19
94
1:11:20
95
1:11:22
96
1:11:30
97
1:11:35
98
1:11:37
99
1:11:40
100
1:11:48